2.12. Nowa Ruda (Polsko)

Tak jsme vyrazily jen s Martinkou na výstavu, kterou mám jen něco málo 200 km od domu. Jela jsem jen já a Martinka, tuna věcí a šest psů.
Vypadalo to asi takto. Já jsem měla maximální pohodlí, protože jsem se jako řidič nemusela tlačit ani s věcma, ani se psema. Martinka měla u nohou Experta (našeho honáka, na jehož stránky se můžete prokliknout na hlavní straně) a Martinka s sebou vezla smečku Australských ovčáků. Na zadním  sedadle byl Rock a v kufru Sooner, Anais a Way jako zástupci AO (mimochodem Way je matka Sunny) a nimi tam jela i vylínalá Ginger.

Exík si docela hověl a my jsme stály nejdřív 20 minut na hranicích a pak jsme každou chvíli stály na semaforu v koloně kamionů na rozkopané polské silnici. Prostě žádné změny, ani překvapení se nekonaly. Ještě že jsme vyjely dostatečně včas.
Ale naše výprava byla více než úspěšná.
Expert V1 CWC                                                Ginger bohužel V1 bez titulu (za chlupy)
 
Ale velice úspěšné jsme byly s Australskými ovčáky, která již odnedávna patří rovněž na naše stránky.
Začnu od fen, i když to není obvyklé, protože chci skončit největším úspěchem. Vypisuji, jak dopadli jen naši psi. Konkurence tam byla.
Feny tř. maldých
Anais Anais Bohemia Acro - V1 víť. ml. (CAJC), nejpší ml. jedinec, uzší výběr 6 na BIS Junior (obrovské množství mladých psů)

Feny tř. šampionů
MultiJch. Shallow River´s Wahe Huli Tepa Acro - V1 CWC, nejlepší fena v rase a tímto CAC dokončila šampiona Polska (dva měsíce po porodu)

Psi tř. otevřená
Ch. Sunshine Sooner Or Later - V1 CWC (dokončen šampion Polska), nejlepší pes v rase, BOB, BIG!!!
 

Psi. tř. šampionů
Ch. Sunshine Shanti Shallow River´s - V1 CWC (dokončen šampion Polska)

o BOB         

 

o BIG

 

Chvilka oddychu